Wpis nr 81 (81 z 430) Więcej wpisów | Ostatni | | | Pierwszy

Zdrowa i piękna Mama

22.05.2015, 17:03:32

Dnia 21 maja 2015 r. (czwartek) o godz.16 tej odbyło się podsumowanie VI edycji konkursu powiatowego pt. „Zdrowa i piękna Mama”. Impreza miała miejsce w kraśnickim Centrum Kultury i Promocji. W konkursie uczestniczyli m.in. wychowankowie naszego przedszkola. Zaproszenie na oficjalne ogłoszenie wyników otrzymały Mamy dzieci biorących w nim udział i nauczycielki przygotowujące do konkursu. Z oddziału IV dyplom i nagrodę otrzymała Lenka Oszust, która wraz ze swoją mamą Beatą uczestniczyła w imprezie.

mot1215b.jpg