W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Aktualności

Wpis nr 427 (421 z 430) Więcej wpisów | Ostatni | | | Pierwszy

Udostępnij

Przedszkolak w świecie dwujęzyczności

20.09.2023, 09:40:30

„Przedszkolak w świecie dwujęzyczności” to innowacyjny projekt stworzony specjalnie dla polskich przedszkoli. Opiera się na idei wplatania języka obcego do codziennych aktywności dziecka, jakich doświadcza w przedszkolu. Program pozwala nauczycielom wychowania przedszkolnego, bez uprawnień do nauczania języka angielskiego, na przeprowadzenie zabaw oraz czynności dnia codziennego w kontakcie z językiem angielskim. Nauczyciele posługują się językiem polskim, ale "otaczają” dzieci językiem angielskim.

20230920_dwuj.jpg

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.