Wpis nr 263 (254 z 430) Więcej wpisów | Ostatni | | | Pierwszy

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNEGO „DZIECIĘCE MARZENIA”

01.03.2018, 10:03:38

W lutym dzieci 6-letnie z naszego przedszkola wzięły udział w miejskim konkursie plastycznym „Dziecięce marzenia” pod patronatem Pani Marzeny Pomykalskiej – I zastępcy Burmistrza Miasta Kraśnik. Celami konkursu było:
- rozwijanie i kształtowanie wyobraźni plastycznej dzieci, inspirowanej marzeniami i fantazją;
- rozwijanie umiejętności wypowiadania się w różnych technikach plastycznych;
- prezentacja i popularyzacja dziecięcej twórczości plastycznej.

Dzieci miały za zadanie za pomocą różnych technik plastycznych na formacie A3 przedstawić swoje marzenia.

Dnia 06.03.2018 w Przedszkolu Nr7 nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu. Laureatami zostali:

- Maria K.( wyróżnienie, dyplom, nagroda książkowa)

- Milena Z. (.( wyróżnienie, dyplom, nagroda książkowa)

- Zuzanna Ch.( wyróżnienie, dyplom, nagroda książkowa)

- Klara B. .( wyróżnienie, dyplom, nagroda książkowa)

konp18b.jpg