W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Aktualności

Wpis nr 24 (23 z 399) Więcej wpisów | Ostatni | | | Pierwszy

Udostępnij

Teatr „Narwal” z Białegostoku z przedstawieniem „Królowa śniegu”

22.01.2013, 10:08:15

news2013_01.jpg 21 stycznia odwiedził przedszkole teatr „Narwal” z Białegostoku z przedstawieniem „Królowa śniegu”. Kolorowa i różnorodna scenografia pozwoliła widzom wędrować razem z Kajem i Gerdą przez: łąki, rzekę, zamki...,by wreszcie znaleźć się w pałacu Królowej Śniegu, gdzie płatki śniegu spadają nawet na nosy dzieci. Aby przedstawić magiczny świat Andersena wykorzystano trzy rodzaje lalek: jawajki, kukły, pacynki, a w to wszystko wprowadzili nas żywoplanowi narratorzy.

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.