BIP

W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 972 z 975 (3 zdjęcia)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

RODZINA WIDZIANA OCZAMI WESOŁYCH TYGRYSKÓW

01.06.2020

W rodzinie dziecko nawiązuje pierwsze kontakty społeczne, nabywa wiedzę o świecie, dowiaduje się o tym, co jest mu niezbędne do funkcjonowania, co je ciekawi. To w domu rodzinnym rozwija podstawowe umiejętności w różnych sferach aktywności. I to, co wydaje się najważniejsze – w rodzinie dziecko nawiązuje najwcześniejsze i najtrwalsze więzy uczuciowe z mamą, tatą oraz pozostałymi krewnymi! Prace plastyczne pokazują jak dzieci widzą swoich najbliższych.

RODZINA WIDZIANA OCZAMI WESOŁYCH TYGRYSKÓW RODZINA WIDZIANA OCZAMI WESOŁYCH TYGRYSKÓW RODZINA WIDZIANA OCZAMI WESOŁYCH TYGRYSKÓW

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.