BIP

W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 919 z 960 (5 zdjęć)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

Ubieramy choinkę

20.12.2019

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia grupa I „Ekoludki”, aby wprowadzić w świąteczny nastrój do sali przedszkolnej, postanowiła wspólnie z paniami ubrać choinkę. Najpierw panie przystroiły drzewko w kolorowe lampki, potem każde dziecko zawiesiło na choince wybraną przez siebie bombkę, na koniec zaśpiewaliśmy piosenkę „Świeci gwiazdka”… Teraz choinka cieszy oko wszystkim bywalcom sali „Ekoludków” i umila czas oczekiwania na święta. Żywą choinkę podarował nam Pan Leśniczy, któremu serdecznie dziękujemy.

Ubieramy choinkę Ubieramy choinkę Ubieramy choinkę Ubieramy choinkę Ubieramy choinkę

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.