BIP

W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 903 z 960 (18 zdjęć)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

Dzień Misia

25.11.2019

W dniu 25.11.2019r. przedszkolaki z naszego przedszkola uczestniczyły w obchodach „Światowego Dnia Pluszowego Misia”. Każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim pluszakiem.

W tym wesołym dniu „Ekoludki” z grupy I zostały zaproszone do wspólnej zabawy ze swoimi misiami. Bawiły się m. in. przy piosenkach: Dwa malutkie misie, Jadą, jadą misie, brały udział w różnych zabawach ruchowych z chustą animacyjną.

Dzień Pluszowego Misia w naszym przedszkolu był pełen uśmiechu i świetnej zabawy.

Dzień Misia Dzień Misia Dzień Misia Dzień Misia Dzień Misia
Dzień Misia Dzień Misia Dzień Misia Dzień Misia Dzień Misia
Dzień Misia Dzień Misia Dzień Misia Dzień Misia Dzień Misia
Dzień Misia Dzień Misia Dzień Misia

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.