W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 1580 z 1779 (17 zdjęć)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

Dzień dziecka

4.06.2023

1 czerwca 'Dzień Dziecka' to jeden z najradośniejszych dni w roku na który czekaja wszystkie dzieci.To dzień pełen uśmiechów, zabawy niespodzianek i wielu niezapomnianych wrażeń. W Naszym przedszkolu tego dnia również nie zabrakło atrakcji. Były tańce, bańki, zabawy na dworze, tory przeszkód, malowanie twarzy, słodkie upominki oraz wiele innych niespodzianek. To był cudowny dzień. Wsztstkim Dzieciom życzymy dużo zdrowia, beztroski i wiele radości.
Dzień dziecka Dzień dziecka Dzień dziecka Dzień dziecka Dzień dziecka
Dzień dziecka Dzień dziecka Dzień dziecka Dzień dziecka Dzień dziecka
Dzień dziecka Dzień dziecka Dzień dziecka Dzień dziecka Dzień dziecka
Dzień dziecka Dzień dziecka

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.