W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 1575 z 1597 (9 zdjęć)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

ZABAWY POZIOMEK NA DWORZE

22.05.2023

W maju Poziomki aktywnie spędzały wolny czas na świeżym powietrzu- integrowały się podczas wspólnych zabaw na przedszkolnym placu zabaw i na przedszkolnym tarasie. Najważniejsze cele to: rozwijanie sprawności ruchowej dzieci, ich wzajemna integracja, obniżanie napięcia mięśniowego organizmu.

ZABAWY POZIOMEK NA DWORZE ZABAWY POZIOMEK NA DWORZE ZABAWY POZIOMEK NA DWORZE ZABAWY POZIOMEK NA DWORZE ZABAWY POZIOMEK NA DWORZE
ZABAWY POZIOMEK NA DWORZE ZABAWY POZIOMEK NA DWORZE ZABAWY POZIOMEK NA DWORZE ZABAWY POZIOMEK NA DWORZE

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.