W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 1306 z 1381 (8 zdjęć)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

Dzień Pizzy w grupie Cytrynki

25.01.2021

Dnia 9 lutego w naszej grupie obchodziliśmy Dzień Pizzy. Na zajęciach dzieci miały okazję obejrzeć film o tym, jak powstaje włoski placek i jakich składników potrzeba, aby go przygotować. Przedszkolaki miały także możliwość stworzenia w grupach kolorowych, smakowicie wyglądających placków, używając do tego samodzielnie wyciętych ilustracji przedstawiających produkty potrzebne do przygotowania pizzy. Pomimo, iż pizze te były papierowe, bardzo rozbudzały nasze apetyty.

Dzień Pizzy w grupie Cytrynki Dzień Pizzy w grupie Cytrynki Dzień Pizzy w grupie Cytrynki Dzień Pizzy w grupie Cytrynki Dzień Pizzy w grupie Cytrynki
Dzień Pizzy w grupie Cytrynki Dzień Pizzy w grupie Cytrynki Dzień Pizzy w grupie Cytrynki

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.