W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 1298 z 1381 (2 zdjęcia)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

Lenka z grupy Jagódek gra dla Hani!

25.01.2021

22 stycznia 2022r., w Hali Sportowej Szkoły Podstawowej nr 5 w Kraśniku, odbył się CHARYTATYWNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ KOBIET O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA KRAŚNIK z dedykacją ,,Gramy dla Hani”. Podczas turnieju zbierano środki na pionizator i rehabilitację dziewczynki. Podczas trwania całego turnieju wspierano Hanię poprzez kiermasz ciast oraz licytację. Nie zabrakło emocjonujących meczy jak i dobrej zabawy oraz radości zawodniczek, którym przyświecał jakże zacny cel. W najmłodszej grupie wiekowej piłkarek wystąpiła z grupy ,,Jagódek” nasza Lenka D. , która we wspaniałym stylu pomogła koleżance. Lenko! Medal wspaniały! GRATULUJEMY i jesteśmy z Ciebie dumni.

Lenka z grupy Jagódek  gra dla Hani! Lenka z grupy Jagódek  gra dla Hani!

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.