W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 1154 z 1192 (12 zdjęć)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

DZIEŃ DZIECKA W GRUPIE POZIOMEK

1.06.2021

1 czerwca 2021 roku Poziomki, przebrane za postacie z bajek, bardzo radośnie obchodziły swoje święto. W tym dniu, pełnym pozytywnych wrażeń i emocji, na twarzy każdego dziecka dominował uśmiech. Poziomki tanecznie rozpoczęły świętowanie Dnia Dziecka- tańczyły poleczkę, doskonaliły własne poczucie rytmu na tle muzyki klasycznej, dyskotekowej dziecięcej.

Podczas wspólnych zabaw rytmicznych na grupie nie zabrakło także pociągu, który wyruszył na plac przedszkolny, aby uczestniczyć w innych atrakcyjnych zabawach. Dzieci grały w piłkę, pokonywały tor przeszkód, puszczały bańki mydlane, będące super atrakcją dla dzieci. Poziomki spróbowały swoich sił także podczas gry stolikowej, masowały swoje ciało na dużej piłce kolczatce, skakały na mniejszych piłkach, stawały do wielu pamiątkowych zdjęć.

DZIEŃ DZIECKA W GRUPIE POZIOMEK DZIEŃ DZIECKA W GRUPIE POZIOMEK DZIEŃ DZIECKA W GRUPIE POZIOMEK DZIEŃ DZIECKA W GRUPIE POZIOMEK DZIEŃ DZIECKA W GRUPIE POZIOMEK
DZIEŃ DZIECKA W GRUPIE POZIOMEK DZIEŃ DZIECKA W GRUPIE POZIOMEK DZIEŃ DZIECKA W GRUPIE POZIOMEK DZIEŃ DZIECKA W GRUPIE POZIOMEK DZIEŃ DZIECKA W GRUPIE POZIOMEK
DZIEŃ DZIECKA W GRUPIE POZIOMEK DZIEŃ DZIECKA W GRUPIE POZIOMEK

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.