W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 8 z 1261 (6 zdjęć)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

Św. Mikołaj w przedszkolu

06.12.2011

Wizyta świętego Mikołaja to oczekiwany dzień przez wszystkie dzieci. Tak było i w tym roku. Ku radości dzieci ten oczekiwany cały rok Gość przybył do przedszkola a wszystkie dzieci na powitanie śpiewały piosenki i tańczyły razem z Mikołajem. Św. Mikołaj podziękował za ciepłe przyjęcie. Bardzo się ucieszył, że w tym roku również czekało na niego tak dużo dzieci. Rozmawiał z dziećmi, zachęcał ich, aby były grzeczne, słuchały rodziców oraz pań w przedszkolu, przestrzegał najbardziej niegrzecznych. A w nagrodę zostawił dla każdego dziecka paczkę z prezentami.

Św. Mikołaj w przedszkolu Św. Mikołaj w przedszkolu Św. Mikołaj w przedszkolu Św. Mikołaj w przedszkolu Św. Mikołaj w przedszkolu
Św. Mikołaj w przedszkolu

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.