O naszym przedszkolu

Logopedia

Prowadząca: mgr Beat Lenart.

Terapią logopedyczną objęte są dzieci z zaburzeniami mowy. Zajęcia prowadzone są indywidualnie lub w małych grupach do 4 osób. Czas trwania zajęć 30 min. Podczas ćwiczeń logopedycznych dzieci usprawniają motorykę narządów artykulacyjnych, poprawiają wydolność oddechową, poszerzają zasób słownictwa, doskonalą umiejętność budowy zdań, poprawiają płynność mówienia, uczą się artykulacji prawidłowych wzorców głosek oraz komunikowania pozawerbalnego.