BIP

W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

O naszym przedszkolu

Sherborne

Luty

ZAJĘCIA RUCHOWE METODĄ RUCHU ROZWIJAJĄCEGO WERONIKI SHERBORNE

W lutym dzieci z poszczególnych grup wraz ze swoimi rodzicami bardzo chętnie wykonywały poszczególne aktywności ruchowe podczas zabaw i zajęć ruchowych metodą Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne. Uczestnicy zajęć kształtowali równowagę swojego ciała, obniżali napięcie mięśniowe organizmu, ćwiczyli duże partie mięśniowe własnego ciała, dążyli do relaksacji organizmu, wzajemnie integrowali się poprzez wspólną zabawę i zajęcia z elementami powyższej metody.

Galeria

GRUDZIEŃ

Zajęcia metodą Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne

W grudniu dzieci, ćwicząc wraz ze swoimi rodzicami, odkrywały własne możliwości, odczuwały satysfakcję z wykonywanych aktywności ruchowych, rozwijały rozwój psychoruchowy poprzez wspólne zajęcia i zabawę. Dzieci bardzo chętnie siłowały się z rodzicami na ręce, wspólnie jeździły na pupie po podłodze, turlały się na materacu, wykonywały wspólną kołyskę.

Galeria

LISTOPAD

W listopadzie dzieci integrowały się z rodzicami i innymi osobami ćwiczącymi podczas zajęć ruchowych metodą Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne. Uczyły się wyczuwania przestrzeni, doskonaliły poczucie rytmu, uczyły się wzajemnego naśladowania, obniżały napięcie mięśniowe organizmu poprzez wspólne aktywności ruchowe.

Dzieci z oddziału I, aby uczcić ten dzień wysłuchały bajkę pt. „Calineczka”, a potem przebrane w postacie bajkowe swobodnie tańczyły w rytm muzyki. Na twarzach nie brakowało uśmiechów i radości.

Galeria

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.