W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

O naszym przedszkolu

Realizowane programy

Program czytelniczy „Z książką za pan brat”

Autorzy: mgr Ewa Nowak, mgr Anna Mazur

Założeniem programu "Z książką za pan brat" jest umożliwienie dzieciom dobrowolnego i spontanicznego udziału w zabawach z tekstem oraz częstego kontaktu z książką, poznawanie utworów literatury dziecięcej oraz rozwijanie ich zainteresowań czytelniczych poprzez różnorodne formy aktywności.

Głównym celem programu jest:

Program "Z książką za pan brat" pozwoli m.in. na:

Program ten pomoże dzieciom stać się bardziej otwartymi, wrażliwymi i świadomymi odbiorcami, ale też i twórcami literatury, dzieci polubią czytanie książek, które sprawią im wiele radości i przyjemności.

Realizowane programy Realizowane programy Realizowane programy Realizowane programy Realizowane programy Realizowane programy Realizowane programy Realizowane programy Realizowane programy Realizowane programy Realizowane programy Realizowane programy Realizowane programy Realizowane programy Realizowane programy

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.