W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Nasze grupy

Grupa VI - Poziomki

Czerwiec 2022

PROJEKT „ZDROWO JEM, WIĘCEJ WIEM”

Poziomki przez cały rok uczestniczyły w zajęciach w ramach projektu „Zdrowo jem, więcej wiem”, którego celami były: wykształcenie u dzieci postaw prozdrowotnych poprzez uczenie zasad zdrowego odżywiania, przekazywanie wiedzy na temat produktów służących zdrowiu i produktów dla zdrowia szkodliwych, promowanie aktywności fizycznej. Dzieci aktywnie brały udział w zajęciach, wykonywały prace konkursowe, wykonywały ulotki informacyjne dla rodziców. W połowie czerwca odbyło się podsumowanie wyników z etapu jesienno- zimowego i etapu wiosennego przez fundację BOŚ, Poziomki otrzymały pamiątkowe dyplomy za udział we wszystkich zajęciach. Poziomki zajęły 14-e miejsce spośród 425-u zespołów, startujących w realizacji powyższego projektu. Gratulacje Poziomki!

Galeria - PROJEKT „ZDROWO JEM, WIĘCEJ WIEM”


Rozgrywki piłkarskie

Dnia 27.05.2022 roku w Hali Sportowej im. Arkadiusza Gołasia w Kraśniku odbyły się rozgrywki piłki nożnej. W turnieju wzięły udział reprezentanci wszystkich Przedszkoli Miejskich. Z naszego przedszkola wytypowano grupę dzieci z dwu grup przedszkolnych Wisienek i Poziomek, którzy zdobyli VI miejsce i Puchar Burmistrza Miasta Kraśnik. Przedszkolaki otrzymały nagrody w postaci medali oraz puchar dla najlepszego zawodnika, którym okazał się Wiktor. Do boju zagrzewali sportowców wspaniali kibice. Impreza była znakomita i sprawiła dzieciom ogromną radość i wiele niezapomnianych wrażeń.

Galeria - Rozgrywki piłkarskie


Zamierzenia Czerwiec

PLAN PRACY OPIEKUŃCZO - WYCHOWAWCZO - DYDAKTYCZNEJ
NA MIESIĄC CZERWIEC
GRUPA VI 'POZIOMKI'

Tematyka:

Umiejętności dziecka:

Wiersz na miesiąc Czerwiec

"Lato"
Bożena Forma

Wczesnym rankiem po cichutku
lato przyszło pomalutku.
Ciepłe dzionki zamówiło,
świeżą zieleń rozrzuciło.
Lato, lato zostań z nami,
pokryj wkoło świat kwiatami.
Poproś słonko, by przybyło,
mocno wszystkim zaświeciło.
By nam ziemię ogrzewało,
swe promyki przysyłało

Piosenka na miesiąc Czerwiec

"Tęcza, Tęcza cza, cza, cza"

Koleżanko, kolego
popatrz czasem na niebo.
Czasem zdarzyć się może
cud, zjawisko w kolorze.

Ref : Tęcza, tęcza, cza, cza, cza.
Czarodziejska wstążka ta
wiąże niebo z ziemią o!
jaki kolorowy splot.
Tęcza, tęcza, cza, cza, cza.
Czarodziejska wstążka ta.
Przez tę tęczę cały świat
czarodziejski uśmiech ma.

Narysuję tę tęczę
i na zawsze ci wręczę.
By ci było tęczowo,
tęczę noś kolorową.

Ref :Tęcza,..

Śpiewaj z nami o tęczy,
kiedy nuda cię dręczy.
W domu, w szkole, po burzy
tęcza minę rozchmurzy.

Ref :Tęcza,..


  1. Maj 2022
  2. Kwiecień 2022
  3. Marzec 2022

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.