Grupa 4 - KOLOROWE NUTKI

Smacznie, zdrowo i kolorowo

„Kolorowe Nutki” tak jak wszystkie dzieci lubią smacznie zjeść i dobrze się przy tym bawić. Dlatego też miały okazję połączyć przyjemne z pożytecznym. Podczas zajęć mogły „namalować” owocowy obraz z wybranych przez siebie owoców. Było smacznie, zdrowo i kolorowo, a przy tym wesoło.

Grupa IV Kolorowe Nutki

Dzieci z grupy IV „Kolorowe Nutki” pamiętają o poległych żołnierzach. Przed pomnikiem uczcili ich pamięć zapalając znicze.

Kolorowe Nutki gr IV

Jesień jest piękna! Żywe i intensywne kolory cieszą oko i podsycają jesienny nastrój. Jesienna przyroda dostarcza nam mnóstwo materiałów do zabawy. W pierwszej kolejności pojawiają się kolorowe liście. „Kolorowe Nutki” miały możliwość układanie pięknych, różnobarwnych kompozycji z liści i wesołej zabawy.

Z okazji Dnia Marchewki

Z okazji Dnia Marchewki warto pożywić się tym charakterystycznym pomarańczowym warzywem. Nie tylko dla tego, że jest smaczne, ale przede wszystkim posiada liczne wartości odżywcze. „Wesołe Nutki” miały okazję nie tylko zjeść smaczną marchewkę, ale również wypić z niej sok.

1. Listopad 2019