W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Nasze grupy

Grupa 3 - MALI ODKRYWCY

Grudzień

SPOTKANIE Z PANEM WETERYNARZEM

2 grudnia 2019 roku mali odkrywcy wraz z dziećmi z grupy IV uczestniczyli we wspólnej pogadance z panem weterynarzem (tata Milenki z grupy III), dowiedzieli się dużo podstawowych informacji związanych z powyższym zawodem. Dzieci miały okazję nałożyć sobie stetoskop (słuchawki lekarskie), oglądać substancje przez mikroskop. Jednak najwięcej emocji i wrażeń wśród dzieci wywarło głaskanie kota (kot syberyjski), którego przyniósł z sobą pan weterynarz.

Galeria

UBIERANIE CHOINKI

2 grudnia 2019 roku mali odkrywcy mieli szczególne zadanie do wykonania- wspólne ubieranie choinki. W atmosferze radości dzieci z dużym zaangażowaniem zawieszały na choince różne ozdoby choinkowe- papierowe aniołki, bombki, gwiazdki. Ubieranie tego zielonego drzewka to przecież jedna z najpiękniejszych tradycji świątecznych.

Galeria

SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM

6 grudnia gościem małych odkrywców był Święty Mikołaj, który przybył na grupę trzecią z workiem pełnym prezentów. Dzieci nie mogły doczekać się gościa i oczekiwanych prezentów, przygotowały nawet dla Świętego Mikołaja wiersz i piosenkę. Mali odkrywcy wykonali również wcześniej pracę plastyczną „Mikołaj” przy użyciu farb. 6 grudnia każdy mały odkrywca miał twarz uśmiechniętą, w tym dniu było dużo wrażeń i emocji.

Galeria
  1. Listopad 2019
  2. Październik 2019
  3. Wrzesień 2019

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.