Grupa IV - Cytrynki

Maj 2022

Gratulacje dla Cytrynek

Gratulacje dla dzieci z grupy Cytrynki za udział oraz wyróżnienie dla Amelki i III miejsce dla Fabiana w konkursie ekologicznym Eko – Pisanka Wielkanocna zorganizowanym przez Starostwo Powiatowe w Kraśniku. Życzymy dalszych sukcesów!

Galeria - Gratulacje dla Cytrynek

Zamierzenia opiekuńczo–wychowawczo-dydaktyczne
na miesiąc Maj

Tematyka:

1. Tutaj mieszkam.
  2. Ziemia krąży w kosmosie.
  3. Co słychać na wiosennej łące.
  4. Nasi rodzice.
  5. Dzieci świata.