W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Nasze grupy

Grupa III - Jagódki

Czerwiec 2021

Dzień Dziecka w grupie Jagódki

1 czerwca to zawsze wyjątkowy i radosny dzień dla wszystkich dzieci. Nie inaczej było w naszym przedszkolu. Już od samego rana na dzieci, przebrane w bajkowe stroje, czekało dużo atrakcji. Pogoda dopisała i przedszkolaki spotkały się na placu zabaw, a tam były ciekawe zabawy. Wiele radości sprawiało: dmuchanie baniek mydlanych, przeciąganie liny, gry stolikowe, przenoszenie jajka na łyżce, zabawy z obręczą, taniec przy muzyce. Zapewne był to najbardziej kolorowy i bajkowy dzień tego roku. Wszystkim Rodzicom dziękujemy za przygotowanie strojów dla dzieci!

Galeria - Dzień Dziecka w grupie Jagódki


Zamierzenia opiekuńczo–wychowawczo–dydaktyczne na miesiąc Czerwiec

Tematyka:

  1. Dzień Dziecka
  2. Co w trawie piszczy?
  3. Bezpieczne wakacje
  4. Pożegnanie przedszkola

Zadania:


  1. Maj 2021
  2. Kwiecień 2021
  3. Marzec 2021

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.