W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Nasze grupy

Grupa II - WESOŁE TYGRYSKI

Grudzień

Dzieci z grupy II w oczekiwaniu na święta

Tuż przed wizytą św. Mikołaja przedszkolaki z wielkim zapałem zabrały się do ubierania choinki. Zawieszały bombki, gwiazdki, łańcuchy, kolorowe światełka. Wspólne ubieranie i przystrajania drzewka wprawiło wszystkich w miły nastrój. Była to okazja do rozmów o naszych polskich tradycjach i związanych z nimi uczuciami. W sali od razu zrobiło się świątecznie i bajkowo. Pewnego dnia gdy sala została już świątecznie przygotowana wydarzyło się coś niezwykłego. Dzieci podczas śniadania usłyszały głośne pukanie… i nagle pod drzwiami pojawiła się czerwona koperta. Okazało się , że był to list od św. Mikołaja. Panie pomogły dzieciom odczytać list i wykonać określone zadania. Mikołaj obiecał, że niedługo przyjedzie. A więc jesteśmy grzeczni i czekamy.

Galeria

Mikołaj z wizytą u Tygrysków

Wizyta świętego Mikołaja w naszym Przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. W sali panuje magiczny nastrój, a scenografia przypomina krainę elfów – małych pomocników Mikołaja. Wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi, nasłuchiwały „Mikołajowych” dzwoneczków. Święty Mikołaj nie zawiódł dzieci i nie kazał długo na siebie czekać. Najpierw dzieci wypatrzyły Mikołaja za oknem. A potem zobaczyły go w drzwiach sali przedszkolnej. Po wspaniałym występie przedszkolaków nadeszła wyczekiwana chwila - Mikołaj wręczył każdemu dziecku wspaniałe prezenty. Dziękujemy Mikołaju i obiecujemy, że będziemy grzeczni. Zapraszamy w przyszłym roku.

Galeria
  1. Listopad 2019
  2. Październik 2019
  3. Wrzesień 2019

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.