Grupa II - Jagódki

Dzień Dziecka w grupie Jagódki

1 czerwca to zawsze wyjątkowy i radosny dzień dla wszystkich dzieci. Nie inaczej było w naszym przedszkolu. Już od samego rana na dzieci, przebrane w bajkowe stroje, czekało dużo atrakcji. Pogoda dopisała i przedszkolaki spotkały się na placu zabaw, a tam były ciekawe zabawy. Wiele radości sprawiało: dmuchanie baniek mydlanych, przeciąganie liny, gry stolikowe, przenoszenie jajka na łyżce, zabawy z obręczą, taniec przy muzyce. Zapewne był to najbardziej kolorowy i bajkowy dzień tego roku. Wszystkim Rodzicom dziękujemy za przygotowanie strojów dla dzieci!

Galeria - Dzień Dziecka w grupie Jagódki

Zamierzenia opiekuńczo–wychowawczo–dydaktyczne na miesiąc Czerwiec