Grupa III - Malinki

Jesienny spacer

Na przełomie września i października przedszkolaki z grupy III przywitały nową, najbardziej barwną porę roku jesień najpierw kolorowymi zabawami w swojej sali przedszkolnej, wsłuchując się równocześnie w nostalgiczną muzykę A. Vivaldiego Cztery pory roku - Jesień. Dzieci przyniosły również zebrane z rodzicami na jesiennym spacerze skarby jesieni do kącika przyrody, wykonały pracę plastyczną z jesiennymi drzewami, wocami i grzybami a zakończeniem jesiennych inspiracji w grupie III był spacer w przepiękny, słoneczny październikowy dzień, połączony z wesołymi zabawami w liściach i obserwacją piękna polskiej, złotej jesieni. Zapraszamy do albumu fotograficznego.

Galeria - Jesienny spacer

Fajnie jest być przedszkolakiem

Fajnie jest być przedszkolakiem takim sobie małym żakiem. Do przedszkola chętnie chodzić, prace z panią piękne robić. Wszyscy świetnie się czujemy, wieże z klocków budujemy i śpiewamy, i tańczymy. Malujemy też farbami, wycinamy nożyczkami, plasteliną wyklejamy. Dobrze razem się bawimy.

Galeria - Fajnie jest być przedszkolakiem

Po udanych wakacjach uśmiechnięte i stęsknione przedszkolaki powróciły do swoich Pań i kolorowych sal przedszkola, aby wspólnie uczyć się, bawić, poznawać swoje możliwości i poszerzać zainteresowania. Mimo, że rok szkolny dopiero się zaczął, mamy już wiele planów i pomysłów, aby przedszkolaki wszechstronnie się rozwijały, dobrze bawiły oraz twórczo spędzały czas pod naszą opieką. Mamy też nadzieję na udaną, jak co roku, współpracę z rodzicami, którzy zawsze wykazują się wieloma inicjatywami i chętnie się włączają się w życie przedszkola.

Galeria - Powrót po wakacjach

1. Maj 2022