Grupa III - Malinki

'Światowy dzień kota'

Są puszyste, mruczące, miałczące, są rasowe, salonowe, podwórkowe, bywają też bezdomne- to koty. 17 lutego obchodziliśmy święto 'Światowy dzień kota'. Dzieci wysłuchały wiersza o kotku, uczyły się w jaki sposób opiekować się tymi zwierzętami. Głównym celem obchodów tego święta było określenie znaczenia kotów w życiu, zwrócenie uwagi na los porzuconych i bezdomnych zwierząt.

Galeria - 'Światowy dzień kota'

Dzień Walentynek

14 luty w naszej sali był nie tylko dniem Walentynek, ale i czerwonym dniem, w którym dzieci ubrane były na czerwono, bądź posiadały w swojej stylizacji chociaż jakiś element w tym kolorze. W tym dniu zajęcia i zabawy skupione były wokół Święta Miłości, które było odzwierciedleniem takich wartości jak: szczęście, miłość, przyjaźń i radość z przebywania ze sobą.

Galeria - Dzień Walentynek

Święto Babci i Święto Dziadka

Jest taki jeden, no może dwa dni w roku…To Święto Babci i Święto Dziadka… Łza wówczas się kręci w oku…o tym ważnym Święcie dobrze pamiętany i dla naszych Dziadków niespodzianki mamy'. Malinki przygotowały krótki występ z okazji Dnia Babci i Dziadka. Pięknie tańczyły, recytowały wiersze oraz śpiewały piosenki. Każdy przedszkolak przygotował laurkę. Babciu, Dziadku życzymy Wam zdrowia, szczęścia, pomyślności, stu lat życia i radości !

Galeria - Święto Babci i Święto Dziadka

1. Grudzień 2022