BIP

W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 975 z 975 (6 zdjęć)
Więcej galerii | | Pierwsza

Udostępnij

Tygryski rozwijają swoje umiejętności

01.06.2020

Dzieci w domu znajdą czas nie tylko na zabawę, ale również na naukę. Rozwijają dzięki temu umiejętności manualne, intelektualne, poszerzają swoją wiedzę społeczną, przyrodniczą i matematyczną. Cieszymy się bardzo, że zdobyta wiedza jest nadal utrwalana.

Tygryski rozwijają swoje umiejętności Tygryski rozwijają swoje umiejętności Tygryski rozwijają swoje umiejętności Tygryski rozwijają swoje umiejętności Tygryski rozwijają swoje umiejętności
Tygryski rozwijają swoje umiejętności

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.