BIP

W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 973 z 975 (12 zdjęć)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

Dzień Dziecka w przedszkolu

01.06.2020

Dnia 01czerwca do naszego przedszkola z wizytą przyszła ekipa Maskotkowej Paczki. Niestety dzieci nie mogły spotkać się z fantastycznymi gośćmi na żywo. Kontakt był możliwy tylko przez okno. Ale to nie było przeszkodą w przybiciu tradycyjnej piątki przez szybę. Dzieci były zafascynowane wyglądem i tańcem maskotek. Nie obyło się bez prezentów. Przedszkolaki otrzymały słodkie upominki. Dziękujemy za pamięć!!!

Dzień Dziecka w przedszkolu Dzień Dziecka w przedszkolu Dzień Dziecka w przedszkolu Dzień Dziecka w przedszkolu Dzień Dziecka w przedszkolu
Dzień Dziecka w przedszkolu Dzień Dziecka w przedszkolu Dzień Dziecka w przedszkolu Dzień Dziecka w przedszkolu Dzień Dziecka w przedszkolu
Dzień Dziecka w przedszkolu Dzień Dziecka w przedszkolu

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.