BIP

W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 971 z 975 (5 zdjęć)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

Oto kilka prac plastycznych wykonanych przez Kolorowe Nutki

12.05.2020

W ostatnim czasie uczyliśmy się o zwierzętach mieszkających w gospodarstwie domowym. Oto kilka prac plastycznych wykonanych przez Kolorowe Nutki.

Oto kilka prac plastycznych wykonanych przez Kolorowe Nutki Oto kilka prac plastycznych wykonanych przez Kolorowe Nutki Oto kilka prac plastycznych wykonanych przez Kolorowe Nutki Oto kilka prac plastycznych wykonanych przez Kolorowe Nutki Oto kilka prac plastycznych wykonanych przez Kolorowe Nutki

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.