BIP

W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 970 z 975 (2 zdjęcia)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

Tygryski konstruują, budują i wykorzystują swoje pomysły do zabawy

12.05.2020

W domu przedszkolaki miały możliwość zamienić się w małych projektantów. Mogły zaprojektować makietę zgodnie z hasłem Zwierzęta w zagrodzie wiejskiej. Kuba z wielkim zaangażowaniem i z pomocą Rodziców przygotował w domu wspaniały projekt. Praca ta dostarczyła mu wielu niezapomnianych wrażeń, jest kolorowe, bogata i bardzo ciekawa. Chłopiec jest bardzo dumny i zadowolony z wykonanej pracy i wykorzystuje makietę do organizowania sobie zabaw tematycznych. Celem zadania było kształtowanie właściwego postrzegania życia zwierząt na wsi , rozwijanie umiejętności efektywnego współdziałania w grupie ( z rodzicami), wdrażanie do zagospodarowania sobie wolnego czasu. Gratulujemy pomysłu i życzymy udanej zabawy.

Tygryski  konstruują, budują i wykorzystują swoje pomysły do zabawy Tygryski  konstruują, budują i wykorzystują swoje pomysły do zabawy

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.