BIP

W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 969 z 975 (6 zdjęć)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

Tygryski zdobywają wiedzę o domach zwierząt

05.05.2020

Tygryski zdobywają wiedzę o domach zwierząt
Każdy przedszkolak swój dom ma,
o tym wie przecież każdy z nas.
Zwierzęta także swoje domki posiadają
i o nich czasami przedszkolaki rozmawiają.

Ten krótki wierszyk był wprowadzeniem w temat, z jakim zapoznały się Wesołe Tygryski w maju. Dzieci zapoznały się ze zwierzętami mieszkającymi na wsi i w jej okolicy. Naśladowały ich odgłosy i dowiedziały się gdzie mieszkają. Dzięki opowiadaniu „Przygoda Trampolinka na wsi”, ćwiczeniom w kartach pracy i zabawom konstrukcyjnym mogły sobie tą wiedzę utrwalić.

Tygryski zdobywają wiedzę o domach zwierząt Tygryski zdobywają wiedzę o domach zwierząt Tygryski zdobywają wiedzę o domach zwierząt Tygryski zdobywają wiedzę o domach zwierząt Tygryski zdobywają wiedzę o domach zwierząt
Tygryski zdobywają wiedzę o domach zwierząt

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.