BIP

W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 960 z 974 (6 zdjęć)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

Tygryski ćwiczą sprawności manualne nawet na kwarantannie

07.04.2020

Zadaniem ćwiczeń grafomotorycznych i ćwiczeń plastycznych jest pomoc dziecku w osiągnięciu gotowości do nauki pisania. Ćwiczenia prowadzone systematycznie m. in. usprawniają techniki rysowania, rozwijają koordynację wzrokowo-ruchową i motorykę rąk, doskonalą umiejętności wykonywania zadań zgodnie z poleceniem; doskonalą orientację przestrzenną i w schemacie własnego ciała, usprawniają poziom graficzny rysunku. Dlatego zachęcam do systematycznej pracy w domu poprzez zabawę i oczywiście na miarę możliwości dziecka. A wiem, że praca trwa. Oto kilka zdjęć.

Tygryski ćwiczą sprawności manualne nawet na  kwarantannie Tygryski ćwiczą sprawności manualne nawet na  kwarantannie Tygryski ćwiczą sprawności manualne nawet na  kwarantannie Tygryski ćwiczą sprawności manualne nawet na  kwarantannie Tygryski ćwiczą sprawności manualne nawet na  kwarantannie
Tygryski ćwiczą sprawności manualne nawet na  kwarantannie

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.