BIP

W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 958 z 974 (4 zdjęcia)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

Prace konstrukcyjne Wesołych Tygrysków

01.04.2020

W obecnym czasie pobyt w domu jest trudny nie tylko dla rodziców, ale i dla dzieci. Jako nauczyciele staramy się zagospodarować czas dzieciom na miarę naszych możliwości. Tygryski już otrzymały pierwsze zadania, z których wywiązały się wzorowo. Wymarzona konstrukcja z klocków była nie lada wyzwaniem. Przy jej tworzeniu rozwinęła się wyobraźnia naszych przedszkolaków, ćwiczyła się motoryka mała i percepcja. Gratulujemy małym konstruktorom.

Prace konstrukcyjne Wesołych Tygrysków Prace konstrukcyjne Wesołych Tygrysków Prace konstrukcyjne Wesołych Tygrysków Prace konstrukcyjne Wesołych Tygrysków

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.