BIP

W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 956 z 975 (5 zdjęć)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

Tygryski świętują Dzień Kobiet

09.03.2020

Dnia 9 marca w grupie Wesołych Tygrysków obchodziliśmy Dzień Kobiet. Mimo tego, że było nas tak mało nie zapomnieliśmy o tym święcie. Chłopcy wręczyli upominki dziewczynkom i przez cały dzień służyli swoją pomocą podczas obowiązków przedszkolnych. Za ich dobre serce również zostali obdarowani prezentem od koleżanek. Każde dziecko w tym dniu było szczęśliwe. Bardzo duże podziękowania należą się rodzicom za pamięć i pomoc w zakupie prezentów.

Tygryski świętują Dzień Kobiet Tygryski świętują Dzień Kobiet Tygryski świętują Dzień Kobiet Tygryski świętują Dzień Kobiet Tygryski świętują Dzień Kobiet

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.