BIP

W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 952 z 960 (3 zdjęcia)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

Dnia 28.02.2020r. grupę „Ekoludki” odwiedziła pani z biblioteki.

28.02.2020

Dnia 28.02.2020r. grupę „Ekoludki” odwiedziła pani z biblioteki. Przedszkolaki z ogromnym zainteresowaniem i skupieniem wysłuchały bajek pt. „Żaba w kaloszach”, „Szkoła w lesie” przez zaproszonego gościa. Spotkanie miało zachęcić dzieci do częstego odwiedzania biblioteki i wypożyczania książek. Maluchy bardzo miło spędziły czas i na pewno odwiedzą bibliotekę.

Dziękujemy Pani z biblioteki za przybycie do przedszkola i za poświęcony czas.

Dnia 28.02.2020r. grupę „Ekoludki” odwiedziła pani z biblioteki. Dnia 28.02.2020r. grupę „Ekoludki” odwiedziła pani z biblioteki. Dnia 28.02.2020r. grupę „Ekoludki” odwiedziła pani z biblioteki.

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.