BIP

W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 932 z 960 (4 zdjęcia)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

Dzieci z grupy 4 gościły swoje Babcie i Dziadków

09.02.2020

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dlatego dzieci z naszej grupy gościły swoje Babcie i Dziadków na uroczystości z tej okazji. Przedszkolaki od samego rana czekały z niecierpliwością na swoich gości. Licznie przybyli Babcie i Dziadkowie mieli okazję podziwiać swoje pociechy na specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym.

Dzieci z  grupy 4 gościły swoje Babcie i Dziadków Dzieci z  grupy 4 gościły swoje Babcie i Dziadków Dzieci z  grupy 4 gościły swoje Babcie i Dziadków Dzieci z  grupy 4 gościły swoje Babcie i Dziadków

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.