BIP

W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 920 z 975 (13 zdjęć)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

Wizyta Świętego Mikołaja

12.12.2019

12 grudnia dzieci z grup „Kolorowe Misie” i „Krasnalki” odwiedziły Mikołaja w jego pracowni. Przed wejściem do Krainy Mikołaja czekali już na nas: św. Mikołaj wraz z Panią Mikołajową i Elfami, którzy powitali wszystkich przybyłych marzących o wizycie w domu Świętego z otwartymi rękoma i uśmiechem na twarzy. Specjalnie dla kochających Mikołaja dzieci, przygotowali moc atrakcji, ciepłą świąteczną atmosferę oraz mnóstwo magicznych chwil w domu Mikołaja. Pani Mikołajowa zadbała, aby każdy, czuł się wyjątkowo. Dzięki pomocy Elfów nasi milusińscy poznali ulubione gry i zabawy Świętego Mikołaja, a także ulubiony przysmak Świętego - pierniczki, które mieliśmy okazję i przyjemność wykonać i skosztować. Wrażeń, emocji i pracy było co nie miara. Na zakończenie wizyty u Mikołaja czekał na wszystkich smakowity obiad. Na pamiątkę wizyty w domu Świętego Każdy uczestnik otrzymał miano Pomocnika Mikołaja i Członka Mikołajowej Rodziny. Dzieci mogły również zabrać ze sobą stworzony przez siebie prezencik.

Wizyta Świętego Mikołaja Wizyta Świętego Mikołaja Wizyta Świętego Mikołaja Wizyta Świętego Mikołaja Wizyta Świętego Mikołaja
Wizyta Świętego Mikołaja Wizyta Świętego Mikołaja Wizyta Świętego Mikołaja Wizyta Świętego Mikołaja Wizyta Świętego Mikołaja
Wizyta Świętego Mikołaja Wizyta Świętego Mikołaja Wizyta Świętego Mikołaja

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.