BIP

W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 911 z 995 (5 zdjęć)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

SPOTKANIE Z PANEM WETERYNARZEM

2.12.2019

2 grudnia 2019 roku mali odkrywcy wraz z dziećmi z grupy IV uczestniczyli we wspólnej pogadance z panem weterynarzem (tata Milenki z grupy III), dowiedzieli się dużo podstawowych informacji związanych z powyższym zawodem. Dzieci miały okazję nałożyć sobie stetoskop (słuchawki lekarskie), oglądać substancje przez mikroskop. Jednak najwięcej emocji i wrażeń wśród dzieci wywarło głaskanie kota (kot syberyjski), którego przyniósł z sobą pan weterynarz.

SPOTKANIE Z PANEM WETERYNARZEM SPOTKANIE Z PANEM WETERYNARZEM SPOTKANIE Z PANEM WETERYNARZEM SPOTKANIE Z PANEM WETERYNARZEM SPOTKANIE Z PANEM WETERYNARZEM

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.