BIP

W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 907 z 995 (8 zdjęć)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

Dzień Pani Jesieni

28.11.2019

Dnia 28.11.2019, kiedy za oknem zagościła jesienna pogoda świętowaliśmy „Dzień Pani Jesieni”. Dzień pełen wrażeń rozpoczęło przedstawienie w wykonaniu małych aktorów z grupy „Kolorowe Nutki”. Dalej był już tylko muzyka, która radośnie grała i wszystkich do tańca porywała. Przerywnikiem w tańcu była wspólna praca plastyczna dzieci i rodziców. Na zakończenie czekał na wszystkich przepiękny i bardzo smaczny jesienny tort, który przygotowała dla nas jedna z mam, jeszcze raz dziękujemy.

Dzień Pani Jesieni Dzień Pani Jesieni Dzień Pani Jesieni Dzień Pani Jesieni Dzień Pani Jesieni
Dzień Pani Jesieni Dzień Pani Jesieni Dzień Pani Jesieni

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.