BIP

W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 880 z 995 (3 zdjęcia)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

Akcja #szkoła pamięta grupa VI KRASNALKI

25.10.2019

Prawie 1,3 mln uczniów z ponad 11 tys. szkół przyłączyło się do akcji MEN „Szkoła pamięta” zaplanowanej na 25 października br. Celem inicjatywy było zwrócenie uwagi młodych ludzi na potrzebę pielęgnowania pamięci o bohaterach naszej wolności, szczególnie tych, którzy są związani z historią danego miejsca, regionu, społeczności. W ramach przedsięwzięcia uczniowie i nauczyciele odwiedzali miejsca pamięci, porządkowali groby, palili znicze i wspominali osoby ważne dla danej wspólnoty.

rasnalki również przyłączyły się do tej akcji i w dniu 25 października odwiedziły groby partyzantów znajdujące się w kraśnickim lesie. Odgarnęły liście, zapaliły znicze i uczciły pamięć walczących o wolną Polskę minutą ciszy.

Akcja #szkoła pamięta grupa VI KRASNALKI Akcja #szkoła pamięta grupa VI KRASNALKI Akcja #szkoła pamięta grupa VI KRASNALKI

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.