BIP

W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 870 z 995 (9 zdjęć)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

Smoki, Damy i Rycerze

02.10.2019

Dnia 02 października grupa starszaków wyruszyła do Centrum Kultury i Promocji na spektakl teatralny tańcobajki „Smoki, Damy i Rycerze.”. Mali widzowie poznali historię wyprawy dzielnego rycerza Wiktora wraz z chłopcami i dzielną księżniczkę Dorotę wraz z dziewczynkami na polowanie strasznego smoka. Aktorzy z Animacyjnego Teatru Tanecznego z Lublina zaaranżowali dzieci do wspólnych aktywności. Chłopcy i dziewczynki świetnie się bawili przy porywającej muzyce i energetycznych tańcach przeplatanych scenami teatralnymi. „Smoki, Damy i Rycerze” to bajka, której przesłaniem było to, że życie można przeżyć bez lęku, bez przemocy, że warto zaufać swojemu sercu i po prostu być sobą. Tańcobajka opowiadała o szacunku wobec inności, zapraszała do odkrywania i rozwijania swoich talentów.

Smoki, Damy i Rycerze Smoki, Damy i Rycerze Smoki, Damy i Rycerze Smoki, Damy i Rycerze Smoki, Damy i Rycerze
Smoki, Damy i Rycerze Smoki, Damy i Rycerze Smoki, Damy i Rycerze Smoki, Damy i Rycerze

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.