W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 1701 z 1719 (7 zdjęć)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

LUTOWY SPACER POZIOMEK

8.02.2024

8 lutego 2024 roku Poziomki wraz z paniami z grupy, wykorzystując ładną pogodę na dworze, wybrały się na krótki spacer w okolice przedszkola. Obserwowały zmiany zachodzące w przyrodzie, doskonaliły chodzenie w parach podczas spaceru, rozwijały swoją sprawność ruchową. Po powrocie ze spaceru dzieci wzajemnie zintegrowały się podczas wspólnych zabaw na przedszkolnym placu zabaw.
LUTOWY SPACER POZIOMEK LUTOWY SPACER POZIOMEK LUTOWY SPACER POZIOMEK LUTOWY SPACER POZIOMEK LUTOWY SPACER POZIOMEK
LUTOWY SPACER POZIOMEK LUTOWY SPACER POZIOMEK

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.