W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 1663 z 1719 (9 zdjęć)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

UBIERANIE CHOINKI W GRUPIE POZIOMEK

5.12.2023

1 grudnia 2023 roku dzieci z grupy pierwszej kolejny raz wzajemnie zintegrowały się w swojej grupie- tym razem wspólnie ubierały choinkę. Poziomki nie mogły doczekać się, kiedy udekorują zielone drzewko. Poziomki bardzo chętnie zawieszały na choince różne świąteczne ozdoby, przy czym jednocześnie słuchały świątecznych kolęd, pastorałek. Na koniec dzieci zrobiły sobie wspólne pamiątkowe zdjęcie przy udekorowanej choince.
 UBIERANIE CHOINKI W GRUPIE POZIOMEK  UBIERANIE CHOINKI W GRUPIE POZIOMEK  UBIERANIE CHOINKI W GRUPIE POZIOMEK  UBIERANIE CHOINKI W GRUPIE POZIOMEK  UBIERANIE CHOINKI W GRUPIE POZIOMEK
 UBIERANIE CHOINKI W GRUPIE POZIOMEK  UBIERANIE CHOINKI W GRUPIE POZIOMEK  UBIERANIE CHOINKI W GRUPIE POZIOMEK  UBIERANIE CHOINKI W GRUPIE POZIOMEK

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.