W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 1648 z 1776 (6 zdjęć)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

Bieg Niepodległości

20.11.2023

11 listopada odbył się Bieg Niepodległości w dwóch kategoriach dla dorosłych i dzieci. Nie zabrakło reprezentacji naszego przedszkola w kategorii dziecięcej pobiegła Maja, Michał, Oskar, a pani Beta i pani Jola przebiegły dystans dla dorosłych. Delegacja dzieci z zerówki złożyły kwiaty pod pomnikiem Józefa Piłsudskiego , za co pani Dyrektor w podziękowaniu obdarowała reprezentantów książeczką i słodkim podarunkiem. Ale to nie koniec świętowania bo cały tydzień poprzedzający rocznicę Święta Odzyskania Niepodległości Integracyjne Przedszkole Miejskie nr 3 w Kraśniku aktywnie przyłączyło się do obchodów święta. W każdej z grup odbyły się uroczystości związane ze Świętem Niepodległości połączone z pasowaniem na przedszkolaka.
Bieg Niepodległości Bieg Niepodległości Bieg Niepodległości Bieg Niepodległości Bieg Niepodległości
Bieg Niepodległości

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.