W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 1647 z 1663 (7 zdjęć)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

MALI ODKRYWCY ZDOBYWAJĄ WIEDZĘ NA TEMAT WŁASNEGO KRAJU

18.11.2023

W ciągu dwóch tygodni dzieci zdobywały wiadomości dotyczące ojczystego kraju. Głównym celem organizowanych zajęć było kształtowanie miłości i przywiązania do kraju ojczystego, jego kultury i tradycji oraz poznanie symboli narodowych naszego kraju. Dzieci słuchały wiersz ‘Katechizm polskiego dziecka’, oglądały film edukacyjny ‘Polskie symbole narodowe’, wykonały pracę plastyczną ‘Barwy Ojczyste’, uczyły się tańca krakowiaka, a także odśpiewały wraz z nauczycielami o godz. 11:11 Mazurka Dąbrowskiego. Za pomocą plansz edukacyjnych i książek dzieci zapoznały się z wyglądem strojów regionalnych i poznały legendy związane z historią państwa polskiego. Dzięki takim działaniom przedszkolaki od najmłodszych lat uczą się patriotyzmu, kształtują pozytywne postawy i uczucia patriotyczne.

MALI ODKRYWCY ZDOBYWAJĄ WIEDZĘ NA TEMAT WŁASNEGO KRAJU MALI ODKRYWCY ZDOBYWAJĄ WIEDZĘ NA TEMAT WŁASNEGO KRAJU MALI ODKRYWCY ZDOBYWAJĄ WIEDZĘ NA TEMAT WŁASNEGO KRAJU MALI ODKRYWCY ZDOBYWAJĄ WIEDZĘ NA TEMAT WŁASNEGO KRAJU MALI ODKRYWCY ZDOBYWAJĄ WIEDZĘ NA TEMAT WŁASNEGO KRAJU
MALI ODKRYWCY ZDOBYWAJĄ WIEDZĘ NA TEMAT WŁASNEGO KRAJU MALI ODKRYWCY ZDOBYWAJĄ WIEDZĘ NA TEMAT WŁASNEGO KRAJU

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.