W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 1646 z 1663 (10 zdjęć)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

MALI ODKKRYWCY KONSTRUUJĄ ZOO

16.11.2023

Realizując tematykę Jaki jest mój kraj? dzieci podczas zajęć poznały ważniejsze miejsca znajdujące się w Warszawie i Krakowie. Dnia 15 listopada zamieniły się w konstruktorów. Ich zadaniem było stworzenie z klocków poznanego miejsca. Przedszkolaki wybrały ZOO. Z wielkim zaangażowaniem przystąpiły do pracy. Takie zabawy konstrukcyjne nie tylko kształcą precyzję ruchów, myślenie i wyobraźnię dzieci, lecz rozwijają również ich uwagę, wytrwałość, systematyczność i umiejętność pokonywania przeszkód. Dzieci uczą się zależności przestrzennych oraz nowych pojęć z nimi związanych. Zabawy tego typu uczą cierpliwości i dążenia do celu, ale również koncentracji i wytrwałości. Grupowe zabawy konstrukcyjne pozytywnie wpływają także na rozwój umiejętności nawiązywania kontaktów. Dodatkowo wzbogacają słownictwo oraz wiedzę o świecie, a także kształtują poczucie zadowolenia z relacji z rówieśnikami. Końcowy efekt prac konstrukcyjnych był zadawalający, a przedszkolaki były bardzo dumne z wykonanego zadania.

MALI ODKKRYWCY KONSTRUUJĄ ZOO MALI ODKKRYWCY KONSTRUUJĄ ZOO MALI ODKKRYWCY KONSTRUUJĄ ZOO MALI ODKKRYWCY KONSTRUUJĄ ZOO MALI ODKKRYWCY KONSTRUUJĄ ZOO
MALI ODKKRYWCY KONSTRUUJĄ ZOO MALI ODKKRYWCY KONSTRUUJĄ ZOO MALI ODKKRYWCY KONSTRUUJĄ ZOO MALI ODKKRYWCY KONSTRUUJĄ ZOO MALI ODKKRYWCY KONSTRUUJĄ ZOO

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.