W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 1642 z 1779 (6 zdjęć)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

Święto Niepodległości - Malinki

13.11.2023

W dniu 10 listopada z okazji Święta Niepodległości dzieci z grupy Malink przygotowały pod okiem swoich nauczycielek piękne widowisko patriotyczne połączone z pasowaniem na zerówkowicza. Głównym celem widowiska było kształtowanie miłości i przywiązania do kraju ojczystego, jego kultury i tradycji oraz utrwalenie symboli narodowych naszego kraju. Przedszkolaki słowem i piosenką oddały szacunek symbolom narodowym, symbolom walki o wolność i zwycięstwo oraz miłość do Ojczyzny. Również tego dnia wzięliśmy udział o godzinie 11.11 we wspólnym odśpiewaniu Mazurka Dąbrowskiego przyłączając się tym samym do placówek oświatowych z całej Polski. 11 listopada przedstawiciele naszej grupy uczestniczyli w oficjalnych obchodach Święta Niepodległości na kraśnickim rynku.
Święto Niepodległości - Malinki Święto Niepodległości - Malinki Święto Niepodległości - Malinki Święto Niepodległości - Malinki Święto Niepodległości - Malinki
Święto Niepodległości - Malinki

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.