W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 1577 z 1597 (1 zdjęcie)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

Jagódki nagrodzeni w konkursie ‘Niezłe ziółko’

29.05.2023

Za udział w konkursie ‘Niezłe ziółko’, organizowanym przez Departament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich w Lublinie Jagódki otrzymały dyplomy i nagrody. Dzieci wyhodowały własne zioła w ogrodzie przedszkolnym, pielęgnowały rośliny, obserwowały na każdym etapie ich rozwoju. Przedszkolaki wykonały także prace plastyczne przedstawiające popularne zioła typu: rumianek, szałwia, melisa, mięta, lawenda.

Jagódki nagrodzeni w konkursie ‘Niezłe ziółko’

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.