W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 1573 z 1776 (5 zdjęć)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

ZAJĘCIA Z KODOWANIA Z ELEMENTAMI ROBOTYKI

16.05.2023

9 maja 2023 roku Poziomki uczestniczyły w zajęciach kodowania z elementami robotyki, prowadzonych przez panią Dorotę. Celem zajęć była integracja grupy, utrwalenie podstawowych zasad kodowania, rozwijanie koordynacji wzrokowo- ruchowej, rozwijanie myślenia. W zajęciach wykorzystano takie rekwizyty jak między innymi: kolorowe kubeczki, plansza do kodowania, kolorowe kostki.
ZAJĘCIA Z KODOWANIA Z ELEMENTAMI ROBOTYKI ZAJĘCIA Z KODOWANIA Z ELEMENTAMI ROBOTYKI ZAJĘCIA Z KODOWANIA Z ELEMENTAMI ROBOTYKI ZAJĘCIA Z KODOWANIA Z ELEMENTAMI ROBOTYKI ZAJĘCIA Z KODOWANIA Z ELEMENTAMI ROBOTYKI

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.