W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 1571 z 1758 (2 zdjęcia)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

WYJŚCIE POZIOMEK DO CENTRUM KULTURY I PROMOCJI W KRAŚNIKU

9.05.2023

9 maja 2023 roku Poziomki wraz z grupami 'Cytrynki' i 'Jagódki' wybrały się do kraśnickiego Centrum Kultury i Promocji, gdzie obejrzały przedstawienie 'Plastusiowy pamiętnik'. Dzieci z dużym zaciekawieniem oglądały występ aktorów wcielających się w głównych bohaterów przedstawienia, na swój sposób przeżywały odgrywane przez aktorów sceny. W tym dniu było dużo pozytywnych wrażeń i emocji.
WYJŚCIE POZIOMEK DO CENTRUM KULTURY I PROMOCJI W KRAŚNIKU WYJŚCIE POZIOMEK DO CENTRUM KULTURY I PROMOCJI W KRAŚNIKU

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.