W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 1569 z 1758 (7 zdjęć)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

‘Jagódki’ w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Kraśniku

26.04.2023

W ramach poznawania wykonywanych zawodów rodziców ‘Jagódki’ odwiedziły Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Kraśniku. Wybrały się tam na zaproszenie mamy Kai. Dzieci zostały bardzo serdecznie przywitane przez Panią Kierownik, jak również innych pracowników placówki. Przedszkolaki obejrzały miejsca pracy – biura, dowiedziały się czym zajmuje się Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Po tym spotkaniu ‘Jagódki’ już wiedzą, że organ ten dba o rozwój i modernizację rolnictwa, a także terenów wiejskich. Jego głównym zadaniem jest wypłata dofinansowań, dotacji i dopłat dla rolników. Opracowuje również programy i szkolenia dla mieszkańców terenów wiejskich. Podsumowując – ma wspierać rolników i służyć rozwojowi wsi. Podczas tego spotkania dzieci wzbogaciły swoją wiedzę z zakresu życia i pracy na wsi. Dzieci bardzo zadowolone wróciły do przedszkola, gdzie jeszcze raz podsumowały spotkanie z pracownikami Agencji. Nie obyło się również bez upominków, za które jesteśmy bardzo wdzięczni – DZIĘKUJEMY!
‘Jagódki’ w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Kraśniku ‘Jagódki’ w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Kraśniku ‘Jagódki’ w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Kraśniku ‘Jagódki’ w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Kraśniku ‘Jagódki’ w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Kraśniku
‘Jagódki’ w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Kraśniku ‘Jagódki’ w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Kraśniku

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.