W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 1567 z 1663 (9 zdjęć)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

POZIOMKI UCZESTNICZĄ W ZAJĘCIACH MATEMATYCZNYCH

20.04.2023

20 kwietnia 2023 roku Poziomki uczestniczyły w zajęciach matematycznych, których głównym celem było utrwalenie nazewnictwa i wyglądu podstawowych figur geometrycznych. Dzieci przy użyciu kolorowych gazet wykonywały dane figury, składały na określone części. Musiały przy tym skoncentrować swoją uwagę na wykonywanym przez siebie działaniu, rozwijały koordynację wzrokowo- ruchową, swoją sprawność manualną.

POZIOMKI UCZESTNICZĄ W ZAJĘCIACH MATEMATYCZNYCH POZIOMKI UCZESTNICZĄ W ZAJĘCIACH MATEMATYCZNYCH POZIOMKI UCZESTNICZĄ W ZAJĘCIACH MATEMATYCZNYCH POZIOMKI UCZESTNICZĄ W ZAJĘCIACH MATEMATYCZNYCH POZIOMKI UCZESTNICZĄ W ZAJĘCIACH MATEMATYCZNYCH
POZIOMKI UCZESTNICZĄ W ZAJĘCIACH MATEMATYCZNYCH POZIOMKI UCZESTNICZĄ W ZAJĘCIACH MATEMATYCZNYCH POZIOMKI UCZESTNICZĄ W ZAJĘCIACH MATEMATYCZNYCH POZIOMKI UCZESTNICZĄ W ZAJĘCIACH MATEMATYCZNYCH

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.