W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 1566 z 1768 (1 zdjęcie)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

WIZYTA PANI BIBLIOTEKARKI W GRUPIE POZIOMEK

19.04.2023

19 kwietnia 2023 roku grupę Poziomek po raz kolejny odwiedziła pani z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kraśniku, która tym razem przeczytała dzieciom bajkę Anny Dewdney „Mała Lama w łóżku sama”. Poziomki z dużym zainteresowaniem słuchały czytanej bajki, chętnie odpowiadały na pytania dotyczące przeczytanych treści. Czytanie bajek ma na celu między innymi: rozwijanie dziecięcej wyobraźni, zainteresowanie literaturą dziecięcą, wzbogacanie biernego i czynnego słownictwa, rozwijanie myślenia, pamięci.
WIZYTA PANI BIBLIOTEKARKI W GRUPIE POZIOMEK

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.